top of page

Grand Prix kotów rasowych w Kijowie 2018 r.

Grand Prix kotów w Kijowie w 2018 roku było jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu miłośników kotów. Impreza odbyła się w centralnym centrum wystawowym miasta, przyciągając setki uczestników i widzów. Wystawa prezentowała różnorodne rasy kotów, od persów po maine coony, każda z nich miała szansę na zdobycie tytułu najlepszego kota. Specjalnie zaproszeni sędziowie z różnych krajów oceniali zwierzęta na podstawie wyglądu, temperamentu i kondycji.

Wielu hodowców i właścicieli kotów z całego świata przyjechało do Kijowa, aby pokazać swoje zwierzęta. Dodatkowo, wydarzenie obejmowało także stoiska z akcesoriami, karmą oraz literaturą dotyczącą pielęgnacji kotów. Publiczność mogła również uczestniczyć w wykładach i warsztatach prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie felinologii. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci, w tym konkursy rysunkowe i zabawy tematyczne.

Grand Prix kotów rasowych w Kijowie w 2018 roku było również okazją do promowania adopcji bezdomnych kotów, dzięki współpracy z lokalnymi schroniskami. Wydarzenie zakończyło się uroczystą galą, podczas której ogłoszono zwycięzców w różnych kategoriach. Było to niezapomniane wydarzenie, które po raz kolejny pokazało, jak wielką miłością i szacunkiem darzymy nasze futrzane przyjaciół.


Nasza urocza Ami Dolcegattina zajęła czwarte miejsce. Zdobyła jedno z czołowych miejsc w jednej z czterech kategorii. To ogromne osiągnięcie, ponieważ w wystawie uczestniczyło aż 1200 kotów różnych ras.


Ami Dolcegattina zdobyła 4 miejsce
Grad Prix Kijów 2018

GRAND PRIX 2018 w Kijowie

sobota:

  • mom Best In Show

  • Best in Show Kitten kat. IV

niedziela:

  • mom Best In Show

  • Best In Show Kitten kat. IV

  • Best of Best Kitten federacji FIFe

  • Grand Prix 4 miejsce trzech federacji0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page